O Nás| Brno Editing, Proofreading & Translation Services

Jsme malý tým kvalifikovaných učitelů angličtiny z Brna. Naše služby zahrnují korektury, opravy textů a překlady. Náš tým Vám nabízí přátelský a profesionální přístup spojený se zkušenostmi, díky kterým Vám můžeme dodat nejlepší produkt. 
 
SEZNAMTE SE S NAŠIM TÝMEM
Matthew Smith
Korektury a opravy textů
(angličtina)

Matthew původně vystudoval strojní inženýrství a po téměř deseti letech práce v oboru začal v roce 2004 vyučovat angličtinu. Nyní má kvalifikaci DELTA, školí učitele a nadále pracuje i jako lektor anglického jazyka.

 

 Dále vede dálkové školení učitelů po internetu a se věnuje korekturám a úpravám textů pro zaměstnance Masarykovi univerzity od 2012.

 

Vendula Smith
Překlady
(čeština, angličtina, němčina)

Vendy vystudovala anglický i německý jazyk na Masarykově univerzitě v Brně. Tři semestry studovala germanistiku ve Vídni a angličtinu učí od roku 1999. Kromě velké státnice také úspěšně složila zkoušku CPE (s známkou A) a státní jazykovou překladatelskou zkoušku.

 

Anette Igel
Překlady a korektury
(němčina, angličtina)

Anette je rodilá Němka a vyučuje anglický a německý jazyk.

V minulosti překládala a dělala korektury pro několik brněnských a zlínských firem včetně učebnic německého jazyka.

 

Dále školí učitele a podílí se na nahrávkách  anglickým a německým učebnicím.

Regina Jirankova 
Překlady
(čeština, angličtina)

Regina má mnoholeté zkušenosti s výukou angličtiny i školením učitelů a je certifikovaným examinátorem pro Cambridge. Regina má vzdělání a pracovní zkušenosti jako veterinář a také léta úspěšně vedla vlastní jazykovou školu. Specializuje se na odborné lékařské překlady.

PŘEDCHOZÍ ČINNOST
Na vyžádání Vám rádi ukážeme ukázky minulých překladů a korektur. Naše předchozí práce zahrnuje mimo jiné smlouvy, lékařské články, shrnutí, letáky a informace pro turisty, překlady webových stránek, korektury a úpravy anglických a německých učebnic.
 
 

„Těšíme se na Vás!"